REFRESH team

Vitajte v REFRESH estetic studio, sídliace v centre nádherného vinárskeho mesta Pezinok, neďaleko Bratislavy. Tím skúsených odborníkov Vám poradí a poskytne najmodernejšie služby v oblasti estetiky, kozmetiky a zdravia. Tešiť sa môžte na oddych pri masáži, či relaxačnom kozmetickom ošetrení, premene v podobe nového obočia, pier, pleti bez vrások.

Tešíme sa na Vás!

Mgr. Jana JurkoviCová 

Zdravotník, kozmetológ, makeup artist

 

V oblasti permanentného make-upu pôsobím šiety rok. Počas mojej praxe som získala nesmierne veľa skúseností, zručností, vedomostí, ktoré neustále dopĺňam novými školeniami a prinášam tak najnovšie svetové trendy. Rada sa vzdelávam aj v oblasti kozmetiky, či dermatológie a baví ma ešte viac podčiarkovať ženskú krásu. Som veľmi pozitívna osobnosť, svoju prácu robím s celým srdcom a hrdo môžem povedať, že práca mi je mojim splneným snom.

2N5A3467bezweb.jpg
Erikweb.jpg
ERIK SABOL

Diplomovaný fyzioterapeut

Už od malička som vedel, že pohyb a šport je to, čo ma baví. Venoval som sa karate, hokeju, futbalu, aj spoločenským tancom. Skúšal som nové aktivity a rád získaval rozhľad. Našiel som sa pri cvičení vo fitnescentre. Už na strednej škole som si na mojich spolužiakoch všímal ich držanie tela, prípadné odchýlky a chcel som im pomôcť. To ma priviedlo až k štúdiu fyzioterapie. Venujem sa jej profesionálne aj v súčasnosti. Neustále naberám nové skúsenosti a prax. Práca fyzioterapeuta ma napĺňa a posúva stále ďalej.

Kontakt​  0908 349 489

MUDR. Simona Branná

Lekár

Ukončila Lekársku fakultu Univerzity Komenského v Bratislave v roku 2017, prechodne pôsobila ako lekár v Národnom  ústave srdcových a cievnych chorôb a aktuálne pracuje na svojej kardiologickej atestácii na jednom z interných oddelení. Nakoľko má od malička sklon k umeleckej tvorbe, skicovaní a maľbe, ktorej sa stále aktívne venuje, zaujala ju aj estetická medicína so svojimi neustále sa rozvíjajúcimi možnosťami nechirurgickej úpravy zovnajšku. Po absolvovaní odborných školení na aplikáciu kyseliny hyalurónovej a botulotoxínu sa preto rozhodla  venovať tejto časti medicíny a takto priniesť ľuďom radosť z nového zovňajšku.

2N5A3472web.jpg
Lenka Hejdušková

Osobný asistent

"O úspechu som nikdy nesnívala, pracovala som na ňom". 

A stále pracujem. Som rada , že mám možnosť spojiť všetky pracovné a životné skúsenosti práve v Refresh. Pred materskou som pracovala ako riaditeľka v banke a práve tu som získala bohaté skúsenosti s riadením prevádzky a  prácou s ľuďmi. Vždy som mala túžbu pomáhať ľuďom dosiahnuť ich cieľ a práve táto túžba ma počas materskej doviedla k nutričnému poradenstvu. Sama viem, akou cestou si človek musí prejsť aby sa cítil vo svojom tele komfortne a teší ma, že vám s tým môžeme pomôcť nielej zvonka, ale aj zvnútra. Venujem sa aj tvorbe obsahu na sociálnych sieťach, tvorím recepty vhodné aj pre ľudí s potravinovými intoleranciami a rozvíjam sa študovaním odbornej literatúry a kurzami.

IMG_4178.JPG
LILI

Certifikovaná kozmetička, špecialistka na produkty Sothys

"Volám sa Liliana Michalek, som certifikovaná kozmetička. Myslím si, že je práca kozmetičky vznešené a krásne povolanie v ktorom som sa určite našla. Som nesmierne rada že robím prácu ktorá ma baví, napĺňa radosťou a spokojnosťou. Rada sledujem dianie v tejto oblasti, zúčastňujem sa kurzov, rôznych školení a neustále sa chcem zdokonaľovať. S radosťou Vam ponúkam kozmetické služby ktoré si každá z nás zaslúži a ktoré okrem ošetrovania ženskej krásy majú aj relaxačné účinky."

Liliweb.jpg
MUDr. Kristína Durgalová

Dermatovenerológ, lekár 

Ukončila Lekársku fakultu Univerzity Komenského v Bratislave v roku 2013, pôsobila ako lekár na dermatovenerologickom oddelení vo FN Nové Zámky, FN Trnava, na detskom kožnom oddelení v Národnom ústave detských chorôb v Bratislave a v neštátnej dermatovenerologickej ambulancii v Bratislave. Absolvovala odborné školenia na aplikáciu botulotoxínu a kyseliny hyalurónovej, od roku 2013 sa venuje estetickej medicíne a aplikačným technikám.
Aplikačné techniky: Botulotoxín, Aplikácia kyseliny hyalurónovej, nasolabiálna oblas, modelácia lícnych kostí, temporálna oblasť

KristinaDurgalovaweb.jpg