top of page
REFRESH tím

Vitajte v REFRESH laserovo-estetickom štúdiu, sídliace v centre nádherného vinárskeho mesta Pezinok a tiež od roku 2023 v centre Bratislavy. Tím skúsených odborníkov Vám poradí a poskytne najmodernejšie služby v oblasti estetiky, kozmetiky a zdravia. Tešiť sa môžte na oddych pri masáži, relaxačnom kozmetickom ošetrení, laserovej epilácii, odstránení tetovania, premene v podobe nového obočia, pier, pleti bez vrások.

K našim klientom pristupujeme individuálne, našou snahou je nájsť vhodné riešenie pre každého. Naváhajte sa objednať na konzultáciu.

Tešíme sa na Vás!

Mgr. Jana Jurkovičová 

Zakladateľka značky REFRESH

Manažér, zdravotník, kozmetológ

 

V oblasti permanentného make-upu pôsobím od roku 2016. Počas mojej praxe som získala nesmierne veľa skúseností, zručností, vedomostí, ktoré neustále dopĺňam novými školeniami a prinášam tak najnovšie svetové trendy. Rada sa vzdelávam aj v oblasti kozmetiky, či dermatológie a baví ma ešte viac podčiarkovať ženskú krásu. Som veľmi pozitívna osobnosť, svoju prácu robím s celým srdcom a hrdo môžem povedať, že práca mi je mojim splneným snom.

V roku 2020 som založila značku REFRESH estetic studio, kde poskytujeme kozmetické či estetické služby, telové ošetrenia, fyzioterapiu a od roku 2022 u Nás funguje aj laserové centrum.

Od roku 2023 máme okrem Pezinka aj druhú prevádzku v Bratislave, ktoré aj sama vediem.

SLUŽBY, KTORÉ VYKONÁVAM:

-tetovanie obočia, tetovanie pier

-laserová epilácia

-odstraňovanie tetovania laserom

-HYDRAFACIAL ™ ošetrenie pleti

-microneedling

-chemický peeling

-estetické služby - revitalizácia pleti, mezoterapia, odstránenie kožných výrastkov, plazma lifting - korekcia viečok medicínskym plazma penom PLAXPOT

majiteľka a zakladateľka REFRESH laserového a estetického štúdia
Erik Sabol

Diplomovaný fyzioterapeut

Už od malička som vedel, že pohyb a šport je to, čo ma baví. Venoval som sa karate, hokeju, futbalu, aj spoločenským tancom. Skúšal som nové aktivity a rád získaval rozhľad. Našiel som sa pri cvičení vo fitnescentre. Už na strednej škole som si na mojich spolužiakoch všímal ich držanie tela, prípadné odchýlky a chcel som im pomôcť. To ma priviedlo až k štúdiu fyzioterapie. Venujem sa jej profesionálne aj v súčasnosti. Neustále naberám nové skúsenosti a prax. Práca fyzioterapeuta ma napĺňa a posúva stále ďalej.

Kontakt​  0908 349 489

fyzioterapeut Erik Sabol je profesionál a odborník vo svojej profesii
profesionál v nutričnom poradenstve a telových ošetreniach
Lenka Hejdušková

Manžér prevádzky

Expert na nutričné poradenstvo a telové ošetrenia

Som Lenka, žena ktorá sa stále posúva vpred a pomôžem v tom i vám.

V Refresh mám možnosť spojiť moje skúsenosti ako riaditeľka pobočky v banke a výživového poradenstva, ktorému som sa začala venovať v tehotenstve. Teší ma, ak sa na mňa ľudia obrátia s pomocou zmeny v strave. Nutričné poradenstvo nie je o diéte, je to životný štýl a vďaka nemu sa budete cítiť vo svojom tele dobre zvonka i znútra. Pomáham ľuďom k ich životnej premene a dosiahnutiu vytúženého cieľa s premenou postavy kombináciou nutričného plánu a telového ošetrenia. K telovým ošetreniam patrí aj starostlivosť o chodidlá a viete sa ku mne objednať aj na pedikúru.

V salóne sa na mňa viete obrátiť aj s objednávkami a radami k ošetreniam, spravujem sociálne siete a vytváram pre vás každý mesiac zaújimavé akcie. 

Tak ak rozmýšľate o zmene, som tu pre vás.

NÁJDETE MA PRI SLUŽBÁCH:

- body shape - formovanie postavy

- maderoterapia - masáž drevenými valčekmi

- telové balíky na mieru

MUDr. Mária Tešlárová

lekár, certifikovaný odborník v oblasti estetiky

ukončila Lekársku fakultu Univerzity Komenského v Bratislave v roku 2014. Pôsobila ako lekár v Národnom transfúznom centre a v Univerzitnej nemocnici Bratislava, pracuje ako všeobecný lekár.

Absolvovala odborné školenia na aplikáciu botulotoxínu, kyseliny hyalurónovej, laserové ošetrenia tvárovej oblasti.

Objednať sa viete na prevádzku v Pezinku prostredníctvom rezervačného systému alebo telefonicky 0907 888 048.

Katka je fyzioterapeut a odborník na laserové ošetrenia a tiež pleťové prístrojové ošetrenia
Bc. Katarína Zámečníková

Certifikovaný fyzioterapeut, zdravotník

Katka je certifikovaná fyzioterapeutka a ako aktívna športovkyňa má blízko k zdravému životnému štýlu a starostlivosti o pleť. Má skúsenosti v laserových ošetreniach a tiež mezoterapii. Je veľmi ambiciózna a rýchlo napreduje, svoje doterajšie skúsenosti neustále rozširuje vzdelávaním aby pre Vás neustále prinášala novinky v estetike.

Katku nájdete na našej prevádzke v Bratislave, Lazaretská 13.

tel.recepcia 0915 888 047

 

SLUŽBY, PRI KTORÝCH MA NÁJDETE:

- maderoterapia

- body shape - tvarovanie postavy

- mezoterapia, vlasová mezoterapia

- bukálna masáž

- laserová epilácia

- odstránenie tetovania

MUDr. Kristína Dobosová

chirurg, certifikovaný odborník v oblasti estetickej medicíny

Vyštudovala lekársku fakultu UPJS v Košiciach a po ukončení pracovala v nemocnici sv. Lukáša Galanta, následne na 1.chirurgickej klinike SZU a UNB. Atestáciu v odbore chirurgia úspešne ukončila v roku2021. Estetickej medicíne sa venuje od roku 2019, od roku 2021 pracuje externe aj v REFRESHi.

Vykonáva aplikáciu botulotoxínu, výpne kyselinou hyalurónovou - zväčšenie pier, výplne kruhov pod očami, lícnych kostí, brady, sánky. Ďalej sa venuje niťovému liftingu a plazmaterapii.

Objednať sa viete na prevádzku v Pezinku prostredníctvom rezervačného systému alebo telefonicky 0907 888 048.

Diana Šaríková

Certifikovaná kozmetička

K svetu kozmetika inklinovala odjakživa, preto absolvovala akreditovaný kozmetický kurz. Vedela, že je to to, čo ju bude v živote napĺňať.. Lebo ako sa hovorí, "keď robíte, to, čo milujete, nikdy nebudete pracovať." Dianka sa rada vzdeláva a učí novým veciam, technikám, aby klientky dostali vždy len to najlepšie.

Dianka sa na Vás teší pri kozmetických ošetreniach na našej prevádzke v Pezinku, Moyzesova 2B.

tel.recepcia 0907 888 048

SLUŽBY, KTORÉ VYKONÁVAM:

- HYDRAFACIAL ™ ošetrenie pleti

- profesionálne kozmetické ošetrenia so značkou SOTHYS

- laminácia obočia

- lashlifting

- chemický peeling

- microneedling

- úprava obočia

bottom of page