REFRESH team

Vitajte v REFRESH estetic studio, sídliace v centre nádherného vinárskeho mesta Pezinok, neďaleko Bratislavy. Tím skúsených odborníkov Vám poradí a poskytne najmodernejšie služby v oblasti estetiky, kozmetiky a zdravia. Tešiť sa môžte na oddych pri masáži, či relaxačnom kozmetickom ošetrení, premene v podobe nového obočia, pier, pleti bez vrások.

Tešíme sa na Vás!

Mgr. Jana JurkoviCová 

Zdravotník, kozmetológ, makeup artist

 

V oblasti permanentného make-upu pôsobím šiety rok. Počas mojej praxe som získala nesmierne veľa skúseností, zručností, vedomostí, ktoré neustále dopĺňam novými školeniami a prinášam tak najnovšie svetové trendy. Rada sa vzdelávam aj v oblasti kozmetiky, či dermatológie a baví ma ešte viac podčiarkovať ženskú krásu. Som veľmi pozitívna osobnosť, svoju prácu robím s celým srdcom a hrdo môžem povedať, že práca mi je mojim splneným snom.

2N5A3467bezweb.jpg
Erikweb.jpg
ERIK SABOL

Diplomovaný fyzioterapeut

Už od malička som vedel, že pohyb a šport je to, čo ma baví. Venoval som sa karate, hokeju, futbalu, aj spoločenským tancom. Skúšal som nové aktivity a rád získaval rozhľad. Našiel som sa pri cvičení vo fitnescentre. Už na strednej škole som si na mojich spolužiakoch všímal ich držanie tela, prípadné odchýlky a chcel som im pomôcť. To ma priviedlo až k štúdiu fyzioterapie. Venujem sa jej profesionálne aj v súčasnosti. Neustále naberám nové skúsenosti a prax. Práca fyzioterapeuta ma napĺňa a posúva stále ďalej.

Kontakt​  0908 349 489

MUDR. Simona Branná

Lekár

Ukončila Lekársku fakultu Univerzity Komenského v Bratislave v roku 2017, prechodne pôsobila ako lekár v Národnom  ústave srdcových a cievnych chorôb a aktuálne pracuje na svojej kardiologickej atestácii na jednom z interných oddelení. Nakoľko má od malička sklon k umeleckej tvorbe, skicovaní a maľbe, ktorej sa stále aktívne venuje, zaujala ju aj estetická medicína so svojimi neustále sa rozvíjajúcimi možnosťami nechirurgickej úpravy zovnajšku. Po absolvovaní odborných školení na aplikáciu kyseliny hyalurónovej a botulotoxínu sa preto rozhodla  venovať tejto časti medicíny a takto priniesť ľuďom radosť z nového zovňajšku.

2N5A3472web.jpg
Lenka Hejdušková

Expert na nutričné poradenstvo a telové ošetrenia

Som Lenka, žena ktorá sa stále posúva vpred a pomôžem v tom i vám.

V Refresh mám možnosť spojiť moje skúsenosti ako riaditeľka pobočky v banke a výživového poradenstva, ktorému som sa začala venovať v tehotenstve. Teší ma, ak sa na mňa ľudia obrátia s pomocou zmeny v strave. Nutričné poradenstvo nie je o diéte, je to životný štýl a vďaka nemu sa budete cítiť vo svojom tele dobre zvonka i znútra. Pomáham ľuďom k ich životnej premene a dosiahnutiu vytúženého cieľa s premenou postavy kombináciou nutričného plánu a telového ošetrenia. K telovým ošetreniam patrí aj starostlivosť o chodidlá a viete sa ku mne objednať aj na pedikúru.

V salóne sa na mňa viete obrátiť aj s objednávkami a radami k ošetreniam, spravujem sociálne siete a vytváram pre vás každý mesiac zaújimavé akcie. 

Tak ak rozmýšľate o zmene, som tu pre vás.

IMG_4178.JPG
LILI

Expert na pleťovú problematiku

"Volám sa Liliana Michalek, som certifikovaná kozmetička. Myslím si, že je práca kozmetičky vznešené a krásne povolanie v ktorom som sa určite našla. Som nesmierne rada že robím prácu ktorá ma baví, napĺňa radosťou a spokojnosťou. Rada sledujem dianie v tejto oblasti, zúčastňujem sa kurzov, rôznych školení a neustále sa chcem zdokonaľovať. S radosťou Vam ponúkam kozmetické služby ktoré si každá z nás zaslúži a ktoré okrem ošetrovania ženskej krásy majú aj relaxačné účinky."

Liliweb.jpg
MUDr. Kristína Durgalová

Dermatovenerológ, lekár 

Ukončila Lekársku fakultu Univerzity Komenského v Bratislave v roku 2013, pôsobila ako lekár na dermatovenerologickom oddelení vo FN Nové Zámky, FN Trnava, na detskom kožnom oddelení v Národnom ústave detských chorôb v Bratislave a v neštátnej dermatovenerologickej ambulancii v Bratislave. Absolvovala odborné školenia na aplikáciu botulotoxínu a kyseliny hyalurónovej, od roku 2013 sa venuje estetickej medicíne a aplikačným technikám.
Aplikačné techniky: Botulotoxín, Aplikácia kyseliny hyalurónovej, nasolabiálna oblas, modelácia lícnych kostí, temporálna oblasť

KristinaDurgalovaweb.jpg