top of page
REFRESH team

Vitajte v REFRESH estetic studio, sídliace v centre nádherného vinárskeho mesta Pezinok, neďaleko Bratislavy. Tím skúsených odborníkov Vám poradí a poskytne najmodernejšie služby v oblasti estetiky, kozmetiky a zdravia. Tešiť sa môžte na oddych pri masáži, či relaxačnom kozmetickom ošetrení, premene v podobe nového obočia, pier, pleti bez vrások.

Tešíme sa na Vás!

Mgr. Jana JurkoviCová 

Zdravotník, kozmetológ, makeup artist

 

V oblasti permanentného make-upu pôsobím šiety rok. Počas mojej praxe som získala nesmierne veľa skúseností, zručností, vedomostí, ktoré neustále dopĺňam novými školeniami a prinášam tak najnovšie svetové trendy. Rada sa vzdelávam aj v oblasti kozmetiky, či dermatológie a baví ma ešte viac podčiarkovať ženskú krásu. Som veľmi pozitívna osobnosť, svoju prácu robím s celým srdcom a hrdo môžem povedať, že práca mi je mojim splneným snom.

2N5A3467bezweb.jpg
Erikweb.jpg
ERIK SABOL

Diplomovaný fyzioterapeut

Už od malička som vedel, že pohyb a šport je to, čo ma baví. Venoval som sa karate, hokeju, futbalu, aj spoločenským tancom. Skúšal som nové aktivity a rád získaval rozhľad. Našiel som sa pri cvičení vo fitnescentre. Už na strednej škole som si na mojich spolužiakoch všímal ich držanie tela, prípadné odchýlky a chcel som im pomôcť. To ma priviedlo až k štúdiu fyzioterapie. Venujem sa jej profesionálne aj v súčasnosti. Neustále naberám nové skúsenosti a prax. Práca fyzioterapeuta ma napĺňa a posúva stále ďalej.

Kontakt​  0908 349 489

MUDR. Simona Branná

Lekár

Ukončila Lekársku fakultu Univerzity Komenského v Bratislave v roku 2017, prechodne pôsobila ako lekár v Národnom  ústave srdcových a cievnych chorôb a aktuálne pracuje na svojej kardiologickej atestácii na jednom z interných oddelení. Nakoľko má od malička sklon k umeleckej tvorbe, skicovaní a maľbe, ktorej sa stále aktívne venuje, zaujala ju aj estetická medicína so svojimi neustále sa rozvíjajúcimi možnosťami nechirurgickej úpravy zovnajšku. Po absolvovaní odborných školení na aplikáciu kyseliny hyalurónovej a botulotoxínu sa preto rozhodla  venovať tejto časti medicíny a takto priniesť ľuďom radosť z nového zovňajšku.