REFRESH team

Vitajte v REFRESH estetic studio, sídliace v centre nádherného vinárskeho mesta Pezinok, neďaleko Bratislavy. Tím skúsených odborníkov Vám poradí a poskytne najmodernejšie služby v oblasti estetiky, kozmetiky a zdravia. Tešiť sa môžte na oddych pri masáži, či relaxačnom kozmetickom ošetrení, premene v podobe nového obočia, pier, pleti bez vrások, či zmene životného štýlu s našou fitness trénerkou a nutričnou poradkyňou. Tešíme sa na Vás!

Mgr. Jana JurkoviCová 
Mgr. Jana JurkoviCová 

Zdravotník, kozmetológ,

makeup artist

V oblasti permanentného make-upu pôsobím šiety rok. Počas mojej praxe som získala nesmierne veľa skúseností, zručností, vedomostí, ktoré neustále dopĺňam novými školeniami a prinášam tak najnovšie svetové trendy. Rada sa vzdelávam aj v oblasti kozmetiky, či dermatológie a baví ma ešte viac podčiarkovať ženskú krásu. Som veľmi pozitívna osobnosť, svoju prácu robím s celým srdcom a hrdo môžem povedať, že práca mi je mojim splneným snom.

2N5A2788.png
ERIK SABOL

Diplomovaný fyzioterapeut

Už od malička som vedel, že pohyb a šport je to, čo ma baví. Venoval som sa karate, hokeju, futbalu, aj spoločenským tancom. Skúšal som nové aktivity a rád získaval rozhľad. Našiel som sa pri cvičení vo fitnescentre. Už na strednej škole som si na mojich spolužiakoch všímal ich držanie tela, prípadné odchýlky a chcel som im pomôcť. To ma priviedlo až k štúdiu fyzioterapie. Venujem sa jej profesionálne aj v súčasnosti. Neustále naberám nové skúsenosti a prax. Práca fyzioterapeuta ma napĺňa a posúva stále ďalej.

2N5A2498_edited.png
MUDR. Simona Branná

Lekár

Ukončila Lekársku fakultu Univerzity Komenského v Bratislave v roku 2017, prechodne pôsobila ako lekár v Národnom  ústave srdcových a cievnych chorôb a aktuálne pracuje na svojej kardiologickej atestácii na jednom z interných oddelení. Nakoľko má od malička sklon k umeleckej tvorbe, skicovaní a maľbe, ktorej sa stále aktívne venuje, zaujala ju aj estetická medicína so svojimi neustále sa rozvíjajúcimi možnosťami nechirurgickej úpravy zovnajšku. Po absolvovaní odborných školení na aplikáciu kyseliny hyalurónovej a botulotoxínu sa preto rozhodla  venovať tejto časti medicíny a takto priniesť ľuďom radosť z nového zovňajšku.

2N5A2990_edited.png
Mgr. KAMILA SODOMOVÁ

Certifikovaný výživový poradca a fitnes tréner


Mojim cieľom je naučiť ľudí správnym návykom v oblasti stravovania a cvičenia. Motivovať ich, aby neustále na sebe pracovali, vzdelávali sa a tým zlepšovali svoj život. Chcela by som im ukázať ako sa dajú vytvorením dobrých návykov a neustálym pracovaním na sebe dosahovať životné ciele a tiež ako si môžu pošéfovať svoj zdravotný stav. Oblasť stravovania a cvičenia ma zaujíma dlhú dobu a mám pocit, že sa točí okolo mňa celý život.. Už počas štúdia na strednej a vysokej škole som sa realizovala v obchode so zdravou výživou a tiež vo fitnes centre a neustále na sebe pracovala a vzdelávala sa formou rôznych školení a kurzov. Momentálne je to už
6 rok čo sa naplno venujem tomuto povolaniu, ktoré beriem ako životné poslanie umožňujúce pomáhať ľudom v oblasti zdravia a krásy....

2N5A2573_edited.png
LILI

Certifikovaná kozmetička, špecialistka na produkty Sothys

"Volám sa Liliana Michalek, som certifikovaná kozmetička. Myslím si, že je práca kozmetičky vznešené a krásne povolanie v ktorom som sa určite našla. Som nesmierne rada že robím prácu ktora ma baví, napĺňa radosťou a spokojnosťou. Rada sledujem dianie v tejto oblasti, zúčastňujem sa kurzov, rôznych školení a neustále sa chcem zdokonaľovať. S radosťou Vam ponúkam kozmetické služby ktoré si každá z nás zaslúži a ktoré okrem ošetrovania ženskej krásy majú aj relaxačné účinky."

MUDr. Kristína Durgalová

Dermatovenerológ, lekár 

20210417_075357.png