top of page

BODYSHAPE

Updated: Jun 15, 2023


Telové ošetrenie na formovanie postavy
BODYSHAPE


Za týmto názvom sa skrýva jedinečné prístrojové ošetrenie, ktoré prináša úžasné výsledky v oblasti redukcii nežiadúcej celulitídy a odbúravaní tukového tkaniva. Ide o prístrojové telové ošetrenie, ktoré Vás zbaví nie len tuku a celulitídy, ale zároveň postavu aj modeluje a odbúrava nežiadúce centimetre.

Prostredníctvom pôsobenia vysokofrekvenčných vĺn, ultrazvuku, podtlaku a vákuovej masáže tak prístroj BODY SHAPE nie len formuje postavu, ale zároveň zlepšuje cirkuláciu krvi a zvyšuje podiel kyslíku v ošetrovanej oblasti. Okrem toho dochádza tiež k zlepšeniu fungovania obehu lymfatického systému. Ten z tela odplavuje toxíny a látky, ktoré ovplyvňujú vznik celulitídy. Tým, že tento prístroj masíruje a zároveň využíva efekt satia, prehrievaním tkaniva tak dochádza k látkovej výmene, čím sa tukové bunky zmenšujú. Najväčšou prednosťou tohto prístroja je, že pri jeho použití nedochádza k poškodeniu žiadnej vrstvy kože, pričom zároveň pôsobí veľmi efektívne a predovšetkým, jeho výsledky sú viditeľné. Tento prístroj tak spája všetko to, čo doposiaľ žiaden iný prístroj zameraný na telové ošetrenie. Pôsobením vyššie spomenutých funkcií dochádza k spevneniu kože, odstráneniu celulitídy a v neposlednom rade k stimulácii tvorby kolagénu.

Tento prístroj je možné použiť na akúkoľvek problematickú partiu na tele – podbradok, tvár, nohy, zadok, zadné stehná, brucho a boky, pričom samotná procedúra trvá približne 30 minút.


Výhody telového prístrojového ošetrenia BODY SHAPE:

· Formovanie postavy,

· zlepšenie cirkulácie krvi,

· zlepšenie fungovania obehu lymfatického systému,

· zmenšovanie tukových buniek,

· spevnenie pokožky,

· odstránenie celulitídy,

· stimulácia tvorby kolagénu.

59 views

Recent Posts

See All
bottom of page