top of page

Mezoterapia vlasov & pleti


Mezoterapia tváre


Mezoterapia je procedúra, pri ktorej sa do mezodermálnej vrstvy pokožky vstrekuje špeciálne sérum (pomocou Vital injektora. Vital injektor umožní dôsledné a kontrolované prenikanie do mezodermy.

Vital Injector je patentovaný viacihlový systém, pomocou ktorého možno bezpečne a jednoducho vstrekovať do hlbších vrstiev pokožky látky, ako je kyselina hyalurónová, vitamíny, antioxidanty a iné.

Toto ošetrenie má mnoho výhod pre pleť, vrátane vrások, dehydratácie pleti, straty pružnosti pleti, matnej nerovnomernej štruktúry pleti a hyperpigmentáciu.

Infúzia týchto vitamínov a antioxidantov vyživí vašu pokožku zvnútra, stimuluje kolagén, rozjasní pleť a omladí ju. Na dosiahnutie optimálnych výsledkov odporúčame dôsledné absolvovanie viacerých sedení.


MEZOTERAPIA NA ROZJASNENIE PLETI

Toto ošetrenie je vhodné pre osoby, ktoré trpia hyperpigmentáciou, škvrnami, miernymi pehami alebo nerovnomerným tónom pleti, ktorý je spôsobený vystavovaním sa slnečnému žiareniu.

Pri mezoterapii na rozjasnenie pleti sa používa špeciálny kokteil od spoločnosti Laboratoires L´ESTETIC vysokokvalitný mezoterapeutický prípravok špeciálne navrhnutý na zlepšenie vzhľadu pokožky a prevenciu hyperpigmentácie.


BENEFITY

-Vyrovnáva produkciu melanínu

-Rozjasňuje pokožku

-Odstraňuje nežiaduce pigmentácie

-Má dlhodobý účinok proti pigmentáciiMezoterapia vlasov

Strata až 100 vlasov denne sa považuje za normálnu. Ak vypadávanie vlasov prekročí túto hranicu, môže to byť pre mužov aj ženy veľká záťaž. Mezoterapia sa ideálne hodí na boj proti vypadávaniu vlasov a rednutiu riedkych vlasov.

Práve v tomto prípade môže mezoterapia pomôcť. Po aplikácií vitamínového kokteilu do vlasovej pokožky sa vypadávanie vlasov spomalí alebo úplne zastaví. Vstreknutím "revitalizačného kokteilu" do pokožky hlavy sa stimulujú, omladzujú a posilňujú vlasové folikuly a zlepšuje sa prekrvenie pokožky hlavy.

Ak ešte existujú vlasové korienky, ktoré reagujú na stimuláciu, dochádza k rastu nových vlasov. Na udržanie úspechu terapie je potrebné ošetrenie opakovať. Odporúča sa absolvovať 4 sedenia v týždňových intervaloch, následne opakovať ošetrenie po 3 mesiacoch a posledné ošetrenie absolvovať po 6 mesiacoch.


16 views

Recent Posts

See All
bottom of page