top of page

NOVÉ TELO PO LETE - Refreshnite sa s nami po lete

Updated: Aug 31, 2022Leto sa končí a vy sa cítite nafúknuto, unavene, vaše trávenie nie je to čo bývalo a možno pribudla aj celulitída.


Toto všetko spôsobuje najčastejšie v letnom období plnom grilovačiek a dovoleniek nevyvážená strava, zvýšený príjem tukov a sladených nápojov s alkoholom.


Vedeli ste však, že toto je najčastejší problém u ľudí počas celého roka? Typická situácia na Slovensku je nadmerný príjem cukru, sladených nápojov, vysoký podiel tukov, zvýšený

príjem kalórií a priemyselne spracovaných potravín. Najväčší problém je však v nevyváženosti základných živín (sacharidov, bielkovín a tukov), ktoré potrebujeme pre zdravé fungovanie.

Výživa je faktor, ktorý vieme ovplyvniť sami. Vieme ňou nielen predísť civilizačným ochoreniam, ale aj už hore spomínanou únavou, nafúknutým bruchom, tráviacim problémov

aj s redukciou váhy.


Ako expert na nutričné poradenstvo a telové ošetrenia sa stretávam denne s klientmi s rovnakými problémami. Práve preto, sme sa rozhodli u nás v Refresh spojiť v akcii na September ošetrenia, vďaka ktorým nielen stratíte prebytočné kilogramy a budete sa cítiť dobre a zdravo vo svojom tele ale aj si odvodníte a vyformujete postavu.


Tešíme sa na vás.

Vaše @refresh_estetic_studio


Text:

Lenka Koňár Hejdušková

Expert na nutričné poradenstvo a telové ošetrenia


45 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page