top of page

Facial  treatment

Hlavným cieľom kozmetiky je zachovať krásu klienta a spomaliť typické prejavy spojené so starnutím. Táto práca sa týka predovšetkým starostlivosti o pleť. 

Pokožka by mala zostať vláčna a pevná, pretože  prirodzeným procesom starnutia stráca svoju elasticitu. So starostlivosťou o krásu sa zvyčajne spája aj vyššia miera sebavedomia, pretože ošetrovaný sa cíti doslova pohodlnejšie vo svojej koži. Na dosiahnutie týchto cieľov má kozmetika k dispozícii množstvo nástrojov. 

U nás v Pezinku sa venujeme v kozmetike mnohým metódam a každodenne sa vzdelávame v oblastiach kozmetiky, životného štýlu a zdravia. Každý klient potrebujeme inú starostlivosť a preto je pre nás dôležité najprv zhodnotiť stav pokožky a až následne odporučíme potrebné ošetrenie. Príďte si k nám oddýchnuť, doprajte si pre seba niečo  exkluzívne.

ZÁKLADNÉ ČISTENIE PLETI

Ošetrenie obsahuje odlíčenie pleti, mikrodermabráziu, čistenie pleti ultrazvukom, masku, LED lampu, záverečný krém

35,- Eur

INTENZÍVNE A RELAXAČNÉ BETA P3 OŠETRENIE S MASÁŽOU

Ošetrenie je cielene zamerané na zmiernenie prejavov starnutia. Ošetrenie je veľmi príjemné aj vďaka jedinečnej Di-gi estetique masáži vyvinutou práve firmou Sothys. 

89,-Eur

LASHLIFTING

Obľúbená úprava vlastných mihalníc, ktorá vedie k predĺženiu, zahusteniu aj zvýrazneniu mihalníc. Je vhodná pre všetky vekové kategórie.

39,- Eur

ZÁKLADNÉ OŠETRENIE PLETI S MASÁŽOU - SOTHYS

Ošetrenie obsahuje odlíčenie pleti, exfoliačný peeling, masáž, masku, LED lampu, záverečný krém SOTHYS podľa typu pleti

49,-Eur

INTENZÍVNE A RELAXAČNÉ DETOX OŠETRENIE S MASÁŽOU

Ošetrenie ktoré vďaka  trom základným účinným zložkám  chráni pleť pred znečistením z vonkajšieho prostredia, detoxikuje pleť od nahromadených toxíbov, obnovuje energiu pleti a zároveň ju omladzuje. Pleť je nádherne rozjasnená, zjednotená, vyhladená a najmä dýcha.

79,-Eur

ÚPRAVA A FARBENIE OBOČIA

Úprava a farbenie vlastného obočia s prirodzeným výsledným efektom.

15,- Eur

INTENZÍVNE A RELAXAČNÉ HYDRA 4HA OŠETRENIE S MASÁŽOU

Ošetrenie je cielene zamerané pre dlhodobú hydratáciu už v hĺbke pleti. Intenzívne 6 krokové ošetrenie vedie k naplnenej, hydratovanej, vyživenej a žiarivej pleti, ktorá je aj na dotyk nádherne jemná.

79,-Eur

LAMINÁCIA OBOČIA

Laminácia obočia je kompromis medzi klasickým farbením a tetovaním obočia. Pomocou laminácie pôsobí obočie upravene, je hustejšie, výraznejšie a upravené. Pri správnej starostlivosti vydrží fixované 4-6 týždňov. 

39,- Eur

bottom of page