Telové ošetrenia 

Masáže

PMU a

trendy

obočie

VelaShape III

Neinvazívna liposukcia je zákrok, ktorý prebieha neinvazívne, teda bez použitia ihiel, odsávačiek, rezania kože a narkózy. Prístroje, ktoré sa počas tejto metódy používajú, pracujú na princípe rozrušovania tukových buniek. Hneď po ošetrení môžete vykonávať zvyčajné každodenné činnosti, nepotrebujete žiaden čas na zotavenie, a je vhodný pre ženy aj mužov každého veku.

 

Najefektívnejší systém redukcie celulitídy na medzinárodnom trhu, využívajúci rádiofrenkfenciu, infračervené žiarenie a mechanickú vákuovú masáž. VelaShape III je najmodernejší americký prístroj na odstránenie celulitídy a formovanie postavy. Ide o prvý prístroj schválený americkým úradom pre kontrolu liečiv FDA na redukciu objemu – tvarovanie tela a liečbu celulitídy.

Na výber sú dve rôzne hlavice: na redukciu objemu a na ošetrenie celulitídy. Prístroj Vela Shape III je kombináciou bipolárnej rádiofrekvencie, infračerveného žiarenia a tlakovej masáže tkaniva. Kombinácia infračerveného svetla a rádiofrekvencie spôsobuje prehriatie tkaniva a zvýšenie prísunu kyslíka do buniek. Vákuum a špeciálne navrhnuté rollery (podobné LPG) masírujú tkanivo a umožňujú ľahší prienik energie do tkaniva. Výsledkom je rozpad tukových buniek – lipolýza a zlepšenie lymfatického prekrvenia, redukcia celulitídy a objemu tkaniva.

 

V medzinárodnej multicentrickej štúdií až 85% ošetrovaných oblastí vykazovalo zmenšenie obvodu, minimálne o 1 cm až do 7,2 cm.

Ošetrenie nevyžaduje PN a nemá vedľajšie nežiaduce účinky. V ojedinelých prípadoch sa môže objaviť  začervenanie, ktoré odozneje do niekoľko hodín.

Celkovo je potrebný menší počet ošetrení ako na iných podobných prístrojoch (odporúčaných je šesť ošetrení v dvojtýždňových intervaloch). Ošetrenie je úplne bezbolestné, pripomínajúce skôr masáž. Pri ošetrení nastáva rýchlejšie prehriatie tkaniva a súčasne so zvoleným ošetrením sa vykonáva lymfodrenáž ošetrovanej oblasti. Podľa klinických štúdií je najefektívnejší na tieto oblasti: oblasť predných a zadných stehien, vnútorného stehná, zadok, brucha, brady a ramien.  Vďaka tomuto ošetrení si môžete teraz za niekoľko dní skrášliť svoje telo, bez diét a hladovania. Najlepšie je, že máte možnosť formovať a odstrániť presne tie tvrdohlavé partie tukových vankúšikov, čo vás najviac trápia, a ktoré ste už možno skúsili odstrániť rôznymi masážami, krémami alebo cvičením.

ZDROJ   https://emma.pluska.sk/krasna/vela-shape-iii-konecne-efektivny-pristroj-neinvazivnu-liposukciu-odstranenie-celulitidy

Maderoterapia

 

je jedinečná metóda v boji proti celulitíde. Pri masáži drevenými valčekmi dochádza k rozbitiu tuku pod kožou a eliminuje najčastejšie príčiny celulitídy a tým sú, spomalený lymfatický systém a nedostatočné prekročenie problémovej oblasti.

 

Účinky Maderoterapie:

Redukcia celulitídy 

Zmenšenie objemu tela 

Rozprúdenie lymfatického systému

Odvodnenie tela 

Pozdvihnutie zadku

Omladenie pokožky